У презентованій онлайн-виставці Діни Мошик «М’яке диво на ялинці» пропонуємо ознайомитися із ялинковими прикрасами, які майстриня виготовила власноруч.
ДетальнішеЩомісячні Архіви Декабрь 2024
В Україні Різдво Христове – одне із найважливіших і найулюбленіших свят, що поєднує духовність, сімейне тепло та багатство народних звичаїв.
Напередодні цього світлого дня, 20–23 грудня 2024 року, учні глухівських шкіл, їхні батьки, вчителі і вихователі у колі співробітниць Національного заповідника «Глухів» пройнялися радісним відчуттям прийдешнього свята, поринули в чарівну атмосферу колядування, подарунків, смаколиків. Діти слухали історії про ясла, пастухів, про далеку Віфлеємську зірку і народження Ісуса Христа...
ДетальнішеПід час воєнних конфліктів руйнуються не лише інфраструктура та будівлі, але й, на жаль, цілі пласти культурної пам’яті. У такі моменти музеям часто бракує ресурсів для самостійного подолання кризи.
Оперативно реагувати на виклики війни у місті на кордоні – у Глухові – Заповіднику допомагають благодійники.
Національний заповідник «Глухів» висловлює щиру подяку Громадській організації «Центр допомоги мистецтву України – Київ» в особі Голови ГО Ірини Анатоліївни Нікіфорової за вкотре надану гуманітарну допомогу...
ДетальнішеЗ 2019 року 7-го грудня в Україні відзначають День хустки. Це свято швидко стало популярним, адже українська хустка поєднує в собі магію візерунків, додає кольорів і тепла у зимову буденність.
Святкують День хустки по-різному: їх носять, роблять флешмоби у соціальних мережах, поширюють фото, відвідують тематичні фотосесії.
Цьогоріч Національний заповідник «Глухів» долучився до святкувань і провів для глухівських школярів ряд заходів, об’єднаних темою: «Барвисті узори: історія української хустки»...
ДетальнішеУ Національному заповіднику «Глухів» протягом 27–29 листопада 2024 року відсвяткували Андрія.
До Андріївських вечорниць або Калити – свята молодості, магії і сподівань – у Заповіднику відкрилася нова, постійно діюча етнографічна експозиція «Подорож у світ культур». Натепер у музейній залі відтворено екстер’єр та інтер’єр української хати, не просто оселі, а символу духовного і побутового життя українців.
У кожному куточку цієї невеликої за...
Детальніше