Лунали незвичайні звуки…
07.03.2014 |
У категорії Новини
![6_ber_1](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/6_ber_1-300x225.jpg)
6 березня 2014 р. у виставковій залі Національного заповідника «Глухів», де проходить виставка «Краю мій, Сіверія!», лунали незвичайні звуки. Присутні на музично-мистецькому заході, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, поринули у світ народно-інструментальної музики. Її виконував творчий колектив викладачів та студентів Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка під керівництвом Геннадія Голяки.
![6_ber_2](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/6_ber_2-300x225.jpg)
Виступаючи перед аудиторією, він зазначив, що народно-інструментальна музика – це не тільки енергетично позитивно заряджена музика, а й цілий пласт української культури. А потім звучали українські народні пісні різних регіонів, створювали позитивний настрій концертні і весільні польки. Народні музичні інструменти, зроблені майстром Сергієм Сальниковим, надавали звучанню особливого колориту.
![6_ber_3](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/6_ber_3-300x225.jpg)
Як глядачі, так і виконавці були одностайні в думці, що українське народне мистецтво – то душа народу, а народ, який співає такі пісні, так жваво і правдиво висловлює свої почуття мовою музичних звуків має велике і щасливе майбутнє.
Залишити відповідь