Незвичайна група екскурсантів

30 березня 2017 року до музею археології Національного заповідника «Глухів» завітала велика група екскурсантів, незвичайна за своїм складом і віком. Цей гурт зібрав навколо себе учасників двох клубів: клубу за інтересами «За покликом душі» та клубу цікавих зустрічей «Надія» Березівської сільської об’єднаної громади. Літні жінки віком від 60-ти років і більше виявили бажання доторкнутися до історії Глухова і його округи, познайомитися з музейною експозицією і виставковими заходами. Дивлячись на наших відвідувачів розумієш, що де б і в яких умовах не знаходилась людина, у неї завжди є потяг до знань, до культури, до своїх витоків.

Наші гості з великою зацікавленістю слухали розповідь зберігача фондів Заповідника Ольга Борисівни Ляшко, яка познайомила відвідувачів з оновленою колекцією експонатів. Експозиція Музею археології, що відкрита 6 листопада 2008 р., у наступному році відзначатиме своє перше десятиліття. За цей час ми зробили її доступною, цікавою та пізнавальною як для дітей та студентів, що вивчають історію, так і для старшого покоління, яке цікавиться краєзнавством і національною історико-культурною спадщиною.

Приміщення музею знаходиться у пам’ятці архітектури «Садибний будинок Кочубеїв» по вул. Шевченка, 10. Будемо раді бачити в ньому всіх бажаючих, для чого 4 квітня 2017 р. проводимо День відкритих дверей.

One comment to Незвичайна група екскурсантів

  • Колтакова І.С.  говорити:

    Взимку на запрошення членів обох клубів,у мене були творчі зустрічі, спочатку в с.Береза, а потім в с.Слоут і я познайомила цих чудових, творчих жінок із невеличкою частиною своєї колекції, але, щоб вони отримали більше незабутніх вражень, запропонувала відвідати Національний заповідник «Глухів», де окрім виставки моєї колекції дзвіночків, дуже багато цікавого і пізнавального. Дуже приємно, що мешканки Березівської територіальної громади виявились легкими на підйом і долучились до світу прекрасного і до історії рідного краю.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>