В Україні є чимало міст і містечок з багатою історією, мальовничою природою, рекреаційними зонами, але не про кожного з них є окремі видання, та ще й написані їх мешканцями. Вони не тільки є носіями сучасної історії цих населених пунктів, а й встановлюють та бережуть нерозривний зв’язок з минулими поколіннями.
Глухівщина – це край, до якого останнім часом активно прикута увага дослідників. Останнім виданням з її минувшини, яке щойно побачило світ, стала книга «Екатериновка – души обитель», присвячена історії невеличкого села, розташованого у східній частині Глухівського району на російському прикордонні.
Автором книги став історик Василій Капорін, її дизайн і оформлення здійснив фотохудожник Юрій Москаленко. Робота насичена ілюстративним матеріалом, спогадами, але родзинкою є генеалогічні дерева жителів села.
Національний заповідник «Глухів» також «підставив плече» у роботі над виданням, доповнивши його світлинами археологічних знахідок, фотографіями подій Другої світової війни, документами з фондів Заповідника. Врешті-решт книга є прикладом якісної колективної праці, яка, сподіваємось, принесе читачеві інтелектуальне та естетичне задоволення.
Залишити відповідь