Проєкт «Шевченко від А до Я»

 

Щороку на початку березня українці в усьому світі проводять Шевченківські дні як чудову нагоду вшанувати Кобзаря, дізнатися більше про його життя та творчість. Слова геніального митця стали пророчими для нас, а його поезія сьогодні як ніколи надихає українців і в тилу, і на передовій.

 

Національний заповідник «Глухів» долучився до святкування 209-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка проєктом «Шевченко від А до Я». Година спілкування з учнями 2-А класу загальноосвітньої школи № 1 (учитель Н.С. Мартиненко) розкрила перед маленькими українцями різні сторони таланту митця, чиї твори перекладені більш ніж 100 мовами світу.

 

Спочатку зі слайд-розповіді, підготовленої Нелею Пінчук, учні дізналися про цікаві факти з біографії і творчості Кобзаря, а потім тематична вікторина визначила переможців, які найкраще обізнані з життям і поезією нашого народного пророка. За свої знання вони отримали символічні медалі «Кращий шевченкознавець».

 

А далі маленькі українці не тільки декламували вірші, а й створювали власну книжечку «Наш Шевченко», сторінками якої стали малюнки до цитат з його поезій. Учні за свої старання отримали грамоти, а найкращі читці – дипломи «З іменем Тараса».

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>