Чи бути Шостці туристичним центром?

Щороку між Глуховом та Новгородом-Сіверським протягом екскурсійного сезону активно курсують групи туристів. Ці міста, об’єднані тисячолітню історією, давно співпрацюють у пам’яткоохоронній та культурній сферах. Гості з усієї України відвідують тут музеї, харчуються, відпочивають в готелях, купують сувеніри, у такий спосіб спрямовуючи свої кошти на розвиток громад.

 

Сполучає ці історичні регіони дорога, що проходить через Шостку. Логічно, що і вона має бути містом, де вибагливі туристи отримають свою порцію емоцій.

Національний заповідник «Глухів», маючи великий досвід у справі збереження пам’яток і їх використання у туристичній сфері, завжди готовий надати інформаційну та методичну допомогу своїм колегам. Так 1 червня 2021 р., разом з головним спеціалістом сектору з питань інвестиційної діяльності Шостинської міської ради Ніною Пугач, був здійснений огляд об’єктів культурної спадщини з метою їх залучення до екскурсійних маршрутів. Це лише початок співпраці, який дозволить зробити Шосткинщину відкритою та привабливою для поціновувачів архітектурного конструктивізму і промислових об’єктів.

Кожен український регіон по-своєму унікальний; головне – розгледіти в ньому свої неповторні місцеві особливості і презентувати їх широкому загалу. Співпраця, обмін досвідом та інформацією між центрами ОТГ на території Шосткинського району сприятиме розвитку в ньому туризму і популяризації його історико-культурного потенціалу.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>