День святого Валентина у музеї

Команда співробітників Національного заповідника «Глухів» залишається вірною просвітницькій місії й продовжує збирати своїх прихильників на музейно-виховні заходи.

  

Так, 11–12 лютого 2021 року у конференц-залі закладу відбулися авторські уроки до Дня святого Валентина для учнів Глухівських загальноосвітніх шкіл I–III ступенів № 2 та № 6, з якими Заповідник міцно співпрацює уже не один рік.

Ініціаторка інформаційного уроку, наукова співробітниця Яна Чернякова, безпосередньо продемонструвала користь від відвідин школярами заходів такого формату у культурній інституції. Адже на активних педагогів Глухова та швидких на підйом груп дітлахів чекали цікаві легенди про свято, комунікація й дискусія щодо оригінальних подарунків до Дня закоханих, конкурси, робота в команді, позитивні емоції та тепла атмосфера спілкування, незважаючи на холодну лютневу погоду.

  

Любіть усіх! Доброго та щасливого Дня всіх закоханих!

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>