Еко-Глухів відомий в Польщі

Еко-ініціативи глухівських активістів привернули увагу іноземних партнерів. Нещодавно місто відвідали представники польського фонду «ВЕРДА» для вивчення питання можливості отримання фінансування від Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми «Рита – Зміни в регіоні». Польські колеги ознайомились з питанням зародження сотування і переробки побутових відходів у Глухові. Вони побували на громадській сортувальні в «Будинку Миклашевських», оглянули мережу cпец-контейнерів та глухівське підприємство із первинної переробки побутових відходів. Гості зустрілися з міським головою Надією Вайло, яка пообіцяла підтримувати екологічні ініціативи городян.

 

Приїзд завершився підписанням угод про наміри щодо співпраці з Національним заповідником «Глухів» та громадською організацією «Птаха» для реалізації проєкта «Чистий Глухів – громадська кампанія для підвищення екологічної свідомості його жителів». Завдяки екоініціативності городян, Глухів став першим містом України, яким зацікавилися польський фонд «ВЕРДА». Велика відповідальність та довіра партнерів є гарантом фінансування в галузі сегрегації побутових відходів.

 

One comment to Еко-Глухів відомий в Польщі

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>