Майстерня гарного настрою

Весна – пора року напрочуд динамічна і яскрава. Пробудження життя з космічною силою пронизує кожну шпаринку людського буття. Щойно задзюрчали перші потічки, почала танути зимова крига – у серці кожного народжується почуття світла і тепла.

 

3 березня 2021 року носії весняного натхнення – співробітники Заповідника – у «Майстерні гарного настрою» провели майстер-класи із виготовлення оригінальних handmade квітів для учнів глухівських загальноосвітніх шкіл I–III ступенів № 2 та № 3.

  

Квітки з паперу, тканини, стрічок, ниток, фольги, солоного тіста, пластикової пляшки… Утім, завжди цікаво спробувати щось нове і навчитися створювати поробку із, наприклад,… лотків для яєць! Сюрприз мав свій ефект, адже із паперу низької якості, який уже не підлягає навіть вторинній переробці, школярі власноруч зробили оригінальну квітку під керівництвом креативної Яни Чернякової.

  

Творчість та живе спілкування подарували усім присутнім безліч позитивних емоцій.

У календарі виховних заходів Національного заповідника «Глухів» ще багато творчих ідей та проєктів, тож запрошуємо учнівську юнь Глухова до нас на майстер-класи. Чекаємо!

One comment to Майстерня гарного настрою

  • церковная лавка  говорити:

    З 20 по 29 грудня Майстерня гарного настрою запрошує до себе в гості школярів для виготовлення новорічних сувенірів з тканини, паперу, ниток та інших матеріалів.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>