Надання консультативної допомоги

Одним із напрямків роботи Національного заповідника «Глухів» є надання консультативної допомоги учням міських загальноосвітніх шкіл та студентам вишів, що територіально знаходяться у Глухові, при написанні робіт з історії та краєзнавства у Малій академії наук Укрїни, рефератів, курсових та дипломних робіт відповідного спрямування.

Наразі у науково-дослідному відділі заповідника зібраний великий за обсягом тематичний матеріал по різним напрямкам досліджень, будь-то питання історії, архітектури, містобудівного розвитку, життєвого і творчого шляху персоналій, які або народилися, або працювали у Глухові тощо.

2017 р. оголошений роком Української революції 1917–1921 років. Відшукуючи необхідний матеріал для написання своїх робіт, 30.03.2017 р. до наукових співробітників заповідника звернулися учні загальноосвітньої школи № 2 Ліана Наливайко та Анна Грекова з вчителями історії Наталією Олександрівною Давиденко та Валерією Сергіївною Веллер з метою отримання матеріалів за темою: «Глухів та Глухівщина в 1917–1921 рр.». Молоді дослідники отримали потрібну інформацію та консультацію від науковців Національного заповідника «Глухів» Юрія Олександровича Коваленка, Олександра Миколайовича Мірошниченка та ї Юлії Андріївни Шишкіної, які мають свої власні напрацювання у дослідженні історії Глухова першої половини ХХ ст.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>