Напередодні наукових читань

  

Життя науковця – це вічний пошук чогось нового або минулого. Не дивно, що історики звертають увагу на такі речі, які не бачить пересічна людина.

  

Напередодні проведення Третіх наукових читань «Українська некрополістика в контексті сучасного історіографічного процесу» співробітники науково-дослідного відділу Національного заповідника «Глухів» здійснили розвідку до с. Сваркове. За інформацією, що надійшла від місцевих жителів, на околиці їх села знаходиться фрагмент кам’яної плити. Обстеживши місце, на який вказали селяни, через кілька хвилин пошуків була виявлена надмогильна плита. І хоча її верхня частина має ушкодження, епітафія не постраждала. Не виключено, що надгробок міг потрапити сюди з сільського цвинтаря як будівельний матеріал для колгоспних споруд. Об’єкт був доставлений до лапідарію на території пам’ятки «Садибний будинок Кочубеїв».

Дякуємо всім небайдужим людям, які цінують нашу історію та співпрацюють з музейниками.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>