Парк радянської доби…

20160720_145413Національний заповідник «Глухів» продовжує збирати експонати для створення парку радянської доби. 14 липня 2016 р. жителем с. Береза Глухівського району Станіславом Степановичем Репетуном на особистому авто було привезене до Заповідника погруддя В.І. Леніна. Зі слів дарувальника ми дізналися, що бюст раніше стояв у одному з приміщень Березівського будинку культури, зведеного у 1961 році.

З прикріпленого до бюсту міні-паспорта нам стало відомо, що датою його виготовлення є березень 1984  року, місцем виготовлення – Московський експериментально-виробничий комбінат монументальної і декоративної скульптури, автором – скульптор Аністратов. 20160720_145350Виріб має свій інвентарний номер 9750. Не виключено, що це число позначає кількість зроблених на комбінаті погрудь лідера світового пролетаріату.

Звертаємося до організацій та установ міста і району, на території яких перебувають демонтовані об’єкти, пов’язані з радянською добою, передати їх до фондів НЗ «Глухів» з метою подальшого використання у експозиційній і екскурсійній роботі.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>