Розвіювачі міфів

Два дні співробітники науково-дослідного відділу Національного заповідника «Глухів» працюють на зйомках нового інформаційно-розважального проекту телеканалу 2+2 «Загублений світ». Телевізійна група подорожує Україною в пошуках сенсацій.

Їдучи до Глухова, журналісти вже були «підковані» неймовірними казками про скарб, нібито знайдений Терещенками на території колишньої Глухівської фортеці, з якого почалась фінансова імперія цукрозаводчиків та меценатів. Але працівники Заповідніка розвіяли цей міф. Кожен схований скарб не може принести людині щастя, бо тягне за собою чиїсь проблеми. Скарб Терещенків – це не золото та діаманти, а їх родинна відданість своїй справі – «стремление к общественным пользам», як це написано на їхньому гербі.

   

Телевізійну групу вразила доступність до об’єктів Глухова і чемність його городян. Зйомки проводяться в музеї археології Заповідника, Інституті луб’яних культур, Трьох-Анастасіївській церкві, де знаходиться родинна усипальниця Терещенків.

Програма «Загублений світ» буде змонтована через місяць і вийде на каналі «2+2» у четвер, о 17 год. 25 хв. Не пропустіть!

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>