«Текстильні візерунки» у Глухові

Виставкова конференц-зала Національного заповідника «Глухів» укотре стала культурним майданчиком для презентації творчості та майстерності українських митців. Цього разу на персональній виставці Юлії Петренко «Текстильні візерунки» (м. Ніжин), яка відкрилась 5 червня 2020 р., представлені авторські роботи у техніці нетрадиційного гобелену. Вони цікаві перш за все поєднанням різних прадавніх текстильних технік (мотанка, нетканий гобелен, вибійка, клеєння льону) в одну композицію. Ці техніки – своєрідний код пам’яті на полотні, який Юлія, досягаючи дивовижної гармонії кольорів, майстерно трансформувала у сучасне прочитання наших звичаїв, традицій, символів.

У виставковій залі експонується декілька десятків робіт, серед яких привертають увагу «Покрова», «Віра, Надія, Любов та матір», «Георгій Змієборець», «Великодня», «У гнізді», «Несе Галя воду», «Біля хати», «З хлібом і сіллю» та ін. Вони надихають на роздуми, біля них хочеться зупинитись і замислитись.

Виставка працює щоденно з 8.00 до 17.00 за адресою вул. Шевченка, 30. Приймаються індивідуальні та колективні замовлення за телефонами: (05444) 2–35–57, (066) 78–54–333.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>