Відкрилася виставка старовинних музичних інструментів глухівського колекціонера Володимира Опутіна

oputin_112 листопада 2015 р. у музеї археології Національного заповідника «Глухів» відкрилася виставка старовинних музичних інструментів глухівського колекціонера Володимира Опутіна. Символічно, що її проведення відбувається у рамках святкування 270-ї річниці від Дня народження земляка-композитора зі світовим ім’ям Максима Созонтовича Березовського.

Глухів завжди був і залишається одним із центрів культурно-мистецького життя України. Когорта видатних музикантів, таких як Дмитро Степанович Бортнянський, Юрій Олександрович Шапорін, Нестор Феофанович Городовенко, Арсеній Памфілович Болдовський народилася і працювала у нашому місті, не кажучи про легендарну співацьку школу, що існувала у XVIII столітті.

oputin_2Сучасна Глухівська школа мистецтв ім. М.С. Березовського, що починала свою історію як музична школа з 1959 року, небезпідставно вважається сьогодні спадкоємницею найкращих традицій майстрів музичного жанру. Володимир Опутін також свій шлях до колекціонування розпочав з навчання у школі мистецтв по класу фортепіано. Перші інструменти з’явилися у його колекції близько двох років тому після відвідування приватного Музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика.oputin_3На презентації був присутній новообраний міський голова Глухова Мішель Терещенко. Він привітав Володимира з організацією першої персональної виставки і наголосив, що одним з пріоритетів його роботи і органів місцевого самоврядування буде розвиток міста як культурного та туристичного центру

Запрошуємо відвідати виставку, яка покликана прокласти місток між минулим і сучасним, познайомити відвідувачів зі старовинними музичними інструментами, на яких грали наші предки, почути оригінальний звук.

2 коментарі до Відкрилася виставка старовинних музичних інструментів глухівського колекціонера Володимира Опутіна

  • Безфамилец  говорити:

    Гарна виставка. Володька молодець!!!

  • Zara  говорити:

    Очень бы хотелось посетить.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>