Виставка «Пам’ятки України» у Глухові
![](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/glukhow_nz_hlukhiv_viki_3-225x300.jpg)
![](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/glukhow_nz_hlukhiv_viki_1-212x300.jpg)
«Вікі любить пам’ятки» – українська частина міжнародної ініціативи Wiki Loves Monuments 2017, метою якою є фотографування та викладання у вільний доступ фотографій об’єктів історико-культурної спадщини країн-учасниць. В Україні конкурс проводиться вп’яте. Він акцентує увагу фотографів насамперед на об’єкти культурної спадщини, які занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток. Потрапивши до Вікісховища, фотографії стають доступними широкому колу користувачів.
![](http://nz-hlukhiv.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/glukhow_nz_hlukhiv_viki_2-300x225.jpg)
Ініціатором проведення виставки у Глухові став Андрій Гриценко – кандидат педагогічних наук, директор комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс», старший викладач Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка. Він активно співпрацює з Вікіпедією. Від нього ми і дізналися, що учасниками конкурсу «Вікі любить пам’ятки» може бути кожен, хто має ще не опубліковані авторські фото (не обов’язково професійні) із зображенням пам’яток і надішле їх до Вікісховища.
Сподіваємось, що ця інформація стане корисною для наших фотографів. Маємо надію в наступному році побачити глухівські об’єкти культурної спадщини в світлинах-переможцях Сумської області, які братимуть участь у конкурсі.
Залишити відповідь