Виставка ретро кіно-фототехніки з приватної колекції Дмитра Савицького

Vistavka_Sav_2 Протягом березня 2012 р. у виставковій залі Національного заповідника «Глухів» можна ознайомитись із зразками зарубіжної і вітчизняної ретро кіно-фототехніки з приватної колекції Дмитра Савицького. Серед експонатів – фотоапарати 20-х – 30-х років німецького виробництва, перший радянський телевізор «КВН-49», радіоприймачі, радіоли, кінокамери, експонометри, арифмометри. Тут можна почути музику, відтворену патефоном, чи побачити фільм за допомогою кінопроектора, який широко застосовувався як технічний засіб навчання у 70-ті роки минулого століття.

Vistavka_Sav_3Виставка «Вікно у світ», що розпочала свою роботу у 2011 р., триватиме ще один місяць. Вона передасть естафету виставці «Історія і культура України на поштових конвертах» приватного колекціонера Ігоря Ситного, відкриття якої заплановано на 18 квітня – День пам’яток історії та культури.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>