Виїздні весільні церемонії

     

Для всіх зацікавлених осіб доводимо до відома, що серед платних послуг, які надає Національний заповідник «Глухів» є не тільки традиційні, як-то замовлення екскурсій та продаж сувенірної продукції,а й неординарні для нашої установи – реєстрація шлюбу молодят у приміщенні музею археології, що знаходиться у пам’ятці архітектури «Садибний будинок Кочубеїв» та можливість проведення виїздної церемонії на мальовничій території пам’ятки. Пропонуємо проводити індивідуальні та колективні фотозйомки, використовуючи ландшафтну зону «Садибного будинку Кочубеїв», пам’ятки архітектури, музейну та виставкові експозиції. До послуг бажаючих можна зробити фото на згадку у музеї археології біля давньоруського воїна, макета Глухівської фортеці ХVІІ–ХVІІІ ст., піддужних дзвіночків, меблів ХІХ ст. тощо.

     

Нещодавно глухівські молодята започаткували ще одну традицію – проведення виїздної церемонії на території пам’ятки архітектури «Садибний будинок Кочубеїв». Відомо, що представники родини Кочубеїв обіймали ключові позиції в управлінні державою у ХVІІІ – на початку ХХ ст., мали тісні стосунки з видатними політичними та культурними діячами свого часу. Маємо надію, що щаслива усмішка на обличчях наречених у день весілля буде супроводжувати їх упродовж усього подружнього життя.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>