Воргол відкритий для туристів

Якщо історики, діячі культури, природозахисники, масмедіа та місцеві жителі разом беруться за порятунок пам’яток, це призводить до якісних результатів!

 

Ще рік тому про село Воргол (колишнього Глухівського повіту) знало лише вузьке коло спеціалістів. За цей період була здійснена колосальна робота з популяризації природних та історичних пам’яток села, готується фестиваль, упорядковується природний парк та продовжується дослідження загадкового склепу-піраміди.

Одним з кураторів проєкту відродження історичної пам’яті про цей населений пункт є Національний заповідник «Глухів», який виступає в ролі інфомаційного партнеру та надає безпосередню допомогу у створенні туристичного продукту. Під час крайної експедиції до Воргла здійснена розчистка від будівельного сміття каплиці Шечкова. Волонтерами із м. Шостка частково розчищені сходи до каплиці. Даний об’єкт буде задіяний співробітниками Заповідника під час екскурсій на фестивалі живої історії «Воргол», що відбудеться 19–20 червня цього року. Гостей заходу чекатиме локальна гастрономія, лицарські турніри, жива музика, і все це в оточені історичних пам’яток та красивої природи. Ми об’єднуємо зусилля декількох громад заради порятунку спільної історії.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>