Зустріч з письменником

20 липня 2017 р. до музею археології Національного заповідника «Глухів» завітав прозаїк, поет, драматург, письменник Юрій Миколайович Сбитнєв. Його зацікавленість історією Глухова не випадкова. Як відомо, перша писемна згадка про наше місто у давньоруських літописах припадає на 1152 р. – час княжіння Ігоря Святославича. Сам Юрій Миколайович, який наразі проживає у Чернігові і є членом Національної спілки письменників України, вже кілька десятиліть займається вивченням шедевру давньоруської літератури – «Слова о полку Ігоревім». Автор понад 60 книг, серед яких слід відмітити роман-дилогію «Великий князь», напередодні зустрічі з глухівчанами презентував у м. Шостці свій новий історичний твір «Великая княгиня», виданий у 2016 р.

Ознайомившись з музейною експозицією, Ю.М. Сбитнєв запевнив співробітників заповідника, що це не остання його зустріч, адже історія Глухова Давньої Русі завжди цікавила письменника і знаходиться в колі його літературних інтересів.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>