Виставковий проєкт «Край, мій рідний край!»

Виставкова зала Національного заповідника «Глухів» укотре стала культурним майданчиком для презентації творчості та майстерності українських митців.

18 лютого 2022 року у Заповіднику відбулася презентація виставки авторських акварелей «Край, мій рідний край!» художника Валентина Бородача.

 

Уродженець с. Воргол (Кролевеччина), Валентин Бородач, на своїй першій персональній виставці у Глухові представив 40 робіт, виконаних у техніці акварелі: милі серцю митця краєвиди, старовинні будівлі рідного краю, сцени щоденного життя односельчан. Сюжетно-тематична лінія творів вельми цікава, проста, зрозуміла і схарактеризована у їхніх назвах: «Березень у березняку», «Зима. Перший раз через ставок», «Стара мельниця», «Я вдома» тощо.

 

Вітаючи присутніх, директорка Національного заповідника «Глухів» І.В. Мошик, заступник Кролевецького міського голови В.П. Жовтя  директор комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради О.В. Ланін наголосили на важливості співпраці та реалізації проєктів, котрі сьогодні об’єднують прогресивних культурних діячів, краєзнавців, науковців, посадовців Сіверщини. Це створення нових туристичних маршрутів у регіоні і проведення етнокультурних фестивалів, вчення нових пам’яток історії та культури, які стають каталізаторами наукових досліджень у Заповіднику, збереження історичної та нематеріальної спадщини на Глухівщині та Кролевеччині.

 

Виставка художніх робіт Валентина Бородача «Край, мій рідний край!» працює щоденно з 8.00 до 17.00 за адресою вул. Шевченка, 30. Приймаються індивідуальні та колективні замовлення за телефонами: (05444) 2–35–57, (066) 78–54–333.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>