«ЖИТТЯ З АРОМАТОМ КАВИ». АННА СТАРЧИК

Запашне горнятко гарячої кави… Багато хто із нас саме так починає свій день. А як вам ідея малювання картин кавою? Художньо-мистецьке кавове натхнення… Щось нове для втілення своїх задумів у творчих майстернях? Не бачили і не чули?

  

Конференц-зала Національного заповідника «Глухів» у котрий раз стала виставковим майданчиком. Цього разу ароматні кавові картини у техніці coffee-art (кавовий живопис) у ньому представляє Анна Старчик (м. Шостка). Незвичну техніку малювання кавою художниця опанувала власноруч і навчає цьому культурно-мистецькому дійству усіх бажаючих.

  

Народилася майстриня 5 травня 1982 року у м. Києві. У дитинстві вчилася у художній школі, займалася вишивкою. Закінчила ВНЗ за фахом модельєра-конструктора одягу. Із 2006 року співпрацювала з українським дизайнером Іриною Каравай, а також із брендами «Nota Вene&Karavay» і «Swarovski» як майстер аксесуарів і прикрас.

У 2015 року почала створювати перші роботи в техніці coffee-art. У квітні 2019 року у м. Шостка відбулася перша персональна виставка робіт художниці, на якій було представлено більше 100 кавових картин.

  

На кінець 2020 року у доробку майстрині нараховується більше 1000 кавових портретів.

У виставковій залі Національного заповідника «Глухів» Анна Старчик презентує 52 різножанрові роботи у техніці кавового живопису: анімалістичні картини, натюрморти, портрети зірок, автопортрет, родинні (сімейні) портрети, які, у дружній та невимушеній атмосфері, ми вас і запрошуємо переглянути.

Виставка працює щоденно з 8:00 до 17:00 за (м. Глухів, вул. Шевченка, 30). Приймаються індивідуальні та колективні замовлення за телефонами: (05444) 2–35–57, (066) 78–54–333.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>