Книги Стефана Таранушенка від Видавця Олександра Савчука

Національний заповідник «Глухів» із великою приємністю щиро дякує Видавцю Олександру Савчуку за отримані у дар листівки та примірники прекрасного видання, підготовленого за підтримки Українського культурного фонду, – книги Стефана Таранушенка «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю». В ній зібрані розвідки С. Таранушенка, присвячені п’ятьом знищеним шедеврам української дерев’яної архітектури на Чернігівщині, Полтавщині і Харківщині. Зауважимо, що у контексті сучасної глобальної цифровізації використані у виданні 3-d моделі кожної із 5 церков суттєво розширюють унаочнення об’єктів культурної спадщини та виплеканої власної архітектурної традиції.

  

Стефан Таранушенко – провідна постать в українському мистецтвознавстві XX ст., знавець української архітектури, дослідницька увага якого була спрямована на пам’ятки національного церковного будівництва. У бібліотечному фонді Заповідника є ще одна книга С.А. Таранушенка «Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України» – перше повне видання його однойменного рукопису, куди вперше увійшов весь ілюстративний ряд, запланований Автором. Упорядником та видавцем цієї книги також є Олександр Савчук.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>