Ланцюг доброти і допомоги

 

Ланцюг доброти, який об’єднує міжнародні організації, громадськість і волонтерів у спільній справі захисту українського історичного та культурного надбання, знову простягнувся до прикордонного Глухова.

З радістю повідомляємо, що 29 червня 2024 року Національний заповідник «Глухів» отримав необхідну благодійну допомогу: пакувальні матеріали, ящики, контейнери пластикові, бульбашкову плівку, скотч.

 

Висловлюємо щиру подяку за безцінну підтримку у цей нелегкий час Центру допомоги мистецтву України (#UkraineArtAidCenter), Міністерству закордонних справ Німеччини, ГО Андріївсько-Пейзажна Ініціатива і особисто пані Ірині Нікіфоровій.

Ваш внесок суттєво допомагає нам покращити умови збереження культурної спадщини, продовжувати проводити освітні заходи, знайомити відвідувачів усіх вікових груп з історичним надбанням. Така небайдужість є яскравим прикладом того, що разом ми можемо подолати будь-які труднощі. Ви стали для нас справжніми друзями, і ми безмежно вдячні за вашу щедрість і великодушність.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>