Щомісячні Архіви Июнь 2021

Урок народознавства «Лялька мотанка – щаслива доля намотана»

Про українські вишиванки, рушники, писанки знають усі. Не менш цікавими є й ляльки-мотанки – стародавні українські іграшки, які з давніх-давен супроводжували наших предків, проте, на жаль, є дещо забутими нині, в епоху цифрових технологій.

 

8 червня 2021 року співробітники Національного заповідника «Глухів» у облаштованому мистецькому просторі закладу, популяризуючи українську культуру та історію, провели урок народознавства «Лялька мотанка – щаслива доля намотана»...

Детальніше

Воргол відкритий для туристів

Якщо історики, діячі культури, природозахисники, масмедіа та місцеві жителі разом беруться за порятунок пам’яток, це призводить до якісних результатів!

 

Ще рік тому про село Воргол (колишнього Глухівського повіту) знало лише вузьке коло спеціалістів. За цей період була здійснена колосальна робота з популяризації природних та історичних пам’яток села, готується фестиваль, упорядковується природний парк та продовжується дослідження загадкового склепу-піраміди...

Детальніше

Чи бути Шостці туристичним центром?

Щороку між Глуховом та Новгородом-Сіверським протягом екскурсійного сезону активно курсують групи туристів. Ці міста, об’єднані тисячолітню історією, давно співпрацюють у пам’яткоохоронній та культурній сферах. Гості з усієї України відвідують тут музеї, харчуються, відпочивають в готелях, купують сувеніри, у такий спосіб спрямовуючи свої кошти на розвиток громад.

 

Сполучає ці історичні регіони дорога, що проходить через Шостку...

Детальніше